Do biura

Szukasz najlepszej kawy do biura?

Dobra kawa w pracy to podstawa. Zwiększa kreatywność, pobudza do działania, łączy ludzi.

Z kawa.pl znajdziesz nie tylko ekspres dopasowany do potrzeb Twojej firmy, ale też najwyższej jakości ziarna. Nawet najlepszy sprzęt nie spełni swojej roli, jeśli używasz słabej kawy. Z nami zadbasz o wszystko, co potrzebne, żeby w Twoim biurze pojawiła się smaczna kawa, którą pokochają Twoi pracownicy.

Sprzęt i akcesoria kawowe do biura


Dobieramy sprzęt do Twoich potrzeb. Najwięcej biur szuka ekspresów automatycznych, z funkcją spieniania mleka. Oprócz tej najpopularniejszej opcji mamy też w ofercie ekspresy przelewowe, do przygotowywania większych ilości kawy naraz, akcesoria do metod alternatywnych, a nawet ekspresy kolbowe.


Zobacz, co możemy zaoferować dla Twojego biura:


 


Ekspresy automatyczne do biura


 


W naszym asortymencie znajdziesz najbardziej cenione marki ekspresów automatycznych, znane i lubiane wśród pracowników biurowych. Ekspres automatyczny będzie najlepszym wyborem, jeśli pijecie głównie kawy mleczne, a z czarnych - espresso lub americano.


 


Ekspresy automatyczne Jura


Szwajcarska firma Jura specjalizuje się w ekspresach do użytku w domu i w biurze. To pionier w branży ekspresów automatycznych, znany z najwyższej jakości i dizajnu. Ekspres automatyczny firmy Jura to nie tylko funkcjonalny i niezawodny sprzęt, ale też prawdziwa ozdoba każdego biura.


Zobacz najpopularniejsze ekspresy automatyczne marki Jura


 


Ekspresy automatyczne Melitta


Melitta to niemiecka marka, która zasłynęła stworzeniem pierwszego filtra do kawy. To też uznany producent ekspresów automatycznych do kawy. Serie Caffeo i Barista cechują się znakomitym stosunkiem jakości do ceny!


Zobacz najpopularniejsze ekspresy automatyczne marki Melitta


 


Ekspresy automatyczne Nivona


Ekspresy marki Nivona zaczęły podbijać rynek w 2005 roku i bardzo szybko przekonały do siebie szerokie grono klientów. Modele z serii Caferomatica idealnie sprawdzą się w mniejszym biurze.


Zobacz najpopularniejsze ekspresy automatyczne marki Nivona


 


Ekspresy przelewowe do biura


 


Jeśli pijecie w biurze bardzo dużo czarnej kawy, ekspres przelewowy może być najlepszym wyborem. Taki sprzęt pozwoli Wam przygotować większą ilość (aż do 10 filiżanek!) kawy za jednym razem. Zobacz, co mamy w ofercie:


 


Ekspresy przelewowe Melitta


Marka Melitta produkuje nie tylko ekspresy automatyczne, ale też przelewowe. Serie Aromafresh i Aromasignature to najwyższa jakość sprzętu w bardzo przystępnej cenie. Do każdego modelu można dobrać dzbanek termiczny, aby kawa jak najdłużej utrzymywała odpowiednią temperaturę.


Zobacz najpopularniejsze ekspresy przelewowe marki Melitta


 


Ekspresy przelewowe Moccamaster


Moccamaster to klasyka kawowego designu. Ekspresy przelewowe tej marki często stają się cechą charakterystyczną i zapadającą w pamięć ozdobą każdego biura. Jeśli gościcie w swoim biurze klientów, taki sprzęt na pewno zrobi wrażenie. Może też stać się początkiem owocnej rozmowy! Najpopularniejszy model ekspresu przelewowego Moccamaster to KBGT 741, dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. W ofercie kawa.pl znajdziesz modele pastelowe, w wyraźnych kolorach, a także w odcieniach srebra i miedzi.


Zobacz najpopularniejsze ekspresy przelewowe marki Moccamaster


 


Środki czystości do ekspresów do biura


 


Każdy ekspres do kawy potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. W kawa.pl zapewniamy wszystkie potrzebne środki. Znajdziesz u nas płyny do czyszczenia obwodów mleka i systemu spieniania, odkamieniacze, płyny i tabletki czyszczące do ekspresów, specjalne ściereczki i wiele więcej.


Zobacz dostępne środki do czyszczenia ekspresów


 


Akcesoria do metod alternatywnych do biura


Pracujesz z osobami, które interesują się alternatywnymi metodami parzenia kawy? Pomożemy Ci odpowiednio wyposażyć biuro. Znajdziesz u nas szeroki wybór akcesoriów do metod alternatywnych, wagi, młynki, filtry, i całą resztę sprzętu potrzebnego do parzenia kawy speciality.


Zobacz nasze produkty do metod alternatywnych


 


Najlepsza kawa do biura


 


Dobór odpowiedniej kawy do biura to decyzja, która wpływa na cały zespół. W naszej ofercie znajdziesz odpowiednie ziarna do kaw mlecznych i czarnych, do ekspresów automatycznych i przelewowych.


 


Kawa do ciśnieniowych ekspresów automatycznych


Kawy parzone metodami ciśnieniowymi są palone ciemniej niż do ekspresów przelewowych. Takie ziarna idealnie sprawdzają się przy kawach mlecznych, takich jak cappuccino czy caffe latte. Znajdziesz u nas pełen przekrój kaw dostosowanych do ekspresów automatycznych, w tym:
  • Kawy segmentu speciality, 100% arabica. Nasza oferta to zarówno kawy z lokalnych polskich palarni, jak i kawy z najlepszych palarni z zagranicy.
  • Znane i lubiane kawy włoskie - Caffe Vergnano, Illy, Arcaffe, Kimbo, Lavazza i wiele innych.
 


Przeglądaj kawy do ekspresów automatycznych


 


Kawa do ekspresów przelewowych


Jasno palone kawy do metod przelewowych zachwycają głębią i delikatnością smaku. Najlepiej smakują bez mleka.


 


Zobacz najpopularniejsze kawy do ekspresów przelewowych


 


Kompleksowa oferta dla biur


 


Nasza oferta dla biur nie kończy się na ekspresach i ziarnach kawy! Możemy Ci pomóc w wielu innych, równie istotnych aspektach, takich jak:
  • Instalacja sprzętu - Nie musisz znać się na sprzęcie do kawy! Nasi doradcy mogą pomóc z instalacją sprzętu w Twoim biurze.
  • Serwis i konserwacja - Wiemy, że w wypadku zepsutego ekspresu trzeba działać szybko. Nasi serwisanci są dostępni na terenie całej Polski. Oferujemy też regularne sesje serwisowe, które pomogą zapobiec usterkom.
 


FAQ - najczęściej zadawane pytania


 


Na co koniecznie zwrócić uwagę przy wyborze ekspresu do biura?


Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, sugerujemy wzięcie pod uwagę tych kilku rzeczy:
  • Ile osób korzysta codziennie z ekspresu? Ile mniej więcej kaw pije się w biurze w ciągu dnia?
  • Czy pracownicy wolą kawy mleczne, czy kawy bez mleka?
  • Kto będzie zajmować się utrzymywaniem ekspresu w czystości?
  • Czy ekspres jest łatwy w obsłudze?
 


Jaka jest najlepsza kawa do biura?


Taka, która lubicie najbardziej! Nie ma jednej właściwej odpowiedzi na to pytanie. Jeśli pijecie głównie kawy mleczne, lepsze będą kawy palone ciemniej, z orzechowymi nutami w smaku. Miłośnikom czarnej kawy, otwartym na nowe smaki, przypadną do gustu kawy przelewowe z Afryki, z owocowym posmakiem. Zachęcamy do kontaktu - po krótkiej rozmowie z pewnością dobierzemy idealną kawę dla Waszych potrzeb!


 


Pracuję w małej firmie i szukam taniego ekspresu do biura. Co możecie mi polecić?


W małych biurach dobrze sprawdzają się ekspresy automatyczne marki Melitta. Ich ceny zaczynają się już od 1400 zł! Warto rozważyć też ekspres przelewowy, na przykład Melitta Aromasignature, w cenie niewiele powyżej 500 zł.


 


Co lepsze do biura, ekspres przelewowy czy ekspres ciśnieniowy?


Ekspresy przelewowe najlepiej sprawdzają się w małych biurach, gdzie za jednym razem przygotowuje się kilka filiżanek kawy dla niewielkiej grupy osób. Jeśli biuro jest większe, a osoby w nim pracujące preferują kawy mleczne, ekspres ciśnieniowy będzie lepszym wyborem.