Black Friday 2021: czarne akcesoria do kawy

All black na Black Friday. Wybraliśmy dla Was najciekawszą czarną ceramikę, kubki termiczne i inne akcesoria do kawy.

Czarny to klasa sama w sobie i klasyka, która nie wychodzi z mody. Zobaczcie jakie okazje w kolorze czarnym mamy dla Was na Black Friday:

Jednak wolisz pójść w kolory? Na pewno spodobają Ci się nasze akcesoria kawowe w stylu dopamine dressing – w Black Friday do 40% taniej!

Czarne kubki termiczne KeepCup i Kontigo

Czarny termos lub kubek termiczny i mocna, rozgrzewająca czarna kawa to idealnie dobrana para. KeepCup Thermal Black to poręczny kubek na kawę na wynos, 100% zero waste. Stylowy i przyjazny dla środowiska! Jest dostępny w dwóch rozmiaram, 180 i 454 ml.

Czarny kubek termiczny Keepcup

Kup czarny kubek KeepCup 180 ml
Kup czarny kubek KeepCup 454 ml

A może potrzebujesz czegoś w 100% szczelnego, do noszenia w torebce lub w plecaku? Możesz liczyć na Contigo West Loop. Ten model słynie ze swojej niezawodności:

Kup czarny kubek termiczny Contigo West Loop

Czarna ceramika Kinto

Japoński design w ponadczasowym kolorze – oto Kinto Oct Mug Black, być może już wkrótce Twój nowy ulubiony kubek do kawy!

Kup kubek Kinto Oct Mug Black

Czarny kettle – Hario

Czarny kettle Hario

Jeśli znudziły Ci się klasyczne konewki do zalewania dripa, mamy dla Ciebie stylową propozycję, oczywiście całą w czerni! Hario Mini Drip Kettle Kasuya to minimalistyczny projekt, który może zostać ozdobą Twojej kawowej półki.

Kup czarny Hario Mini Drip Kettle Kasuya

Czarny dripper – Clever Dripper i Kinto

Czarny Mr Clever Dripper

Odkrycie Clever Drippera odmieniło to, jak robimy kawę w domu. Trudno o prostszą i bardziej powtarzalną metodę! To idealny prezent na początek przygody z kawą speciality.

Kup czarny Mr Clever Dripper

Miłośnikom i miłośniczkom japońskiego minimalizmu polecamy czarny dripper Kinto Oct:

Kup czarny ceramiczny dripper Kinto Oct

Czarna waga do kawy – Acaia

Całkowicie czarna waga do kawy Acaia Lunar to klasyczny model, doceniany nie tylko przez kawiarnie speciality, ale też przez home baristów. Niezawodny prezent na lata.

Kup czarną wagę do kawy Acaia Lunar

Bonus: czarna butelka na wodę – Asobu

Kawa kawą, ale nie zapominajmy o nawodnieniu! Czarna butelka termiczna Asobu to dobra przypominajka, którą można mieć zawsze przy sobie.

Kup czarną butelkę termiczną Asobu",