Międzynarodowy Dzień Kawy 2021 - 5 prezentów do 50 zł

29 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kawy, a 1 października - Światowy Dzień Kawy. To czas zwiększonego popytu na prezenty dla kawoszy, a na tym akurat trochę się znamy!

W sklepie Kawa.pl znajdziesz idealne kawowe prezenty na każdy budżet. Poniżej prezentujemy wybór najlepszych upominków do 50 zł. Zobacz, co dobrego możesz sprezentować miłośnikom i miłośniczkom kawy, nawet niewielkim kosztem:

Kubek dla kawosza do 50 zł – kubki Aoomi

Co powiesz na minimalistyczną polską ceramikę? Śląska marka Aoomi podbiła serca miłośników kawy na całym świecie. Choć testowaliśmy wiele świetnych produktów, czarki od Aoomi należą do naszych ulubieńców. Wiele osób z naszego zespołu ma je w domach i korzysta z nich prawie codziennie.

Kubki Aoomi o pojemności 170 ml, idealnej do kawy przelewowej, kupisz w sklepie kawa.pl za 50 zł. Z kolei mniejsze filiżanki (80 ml), kosztują tylko 40 zł. Drugi wariant będzie idealny dla miłośnika espresso!

Zobacz kubki Aoomi

Gadżety do kawosza do 50 zł – dripper Kinto Slow Coffee Style

Plastikowy dripper to klasyczny prezent dla miłośników kawy speciality. U nas znajdziesz jego prostą, niedrogą, ale designerską wersję. Japoński dripper Kinto Slow Coffee Style jest dostępny w dwóch rozmiarach: na dwie (27 zł) i cztery (32 zł) filiżanki.

Zobacz dripper Kinto Slow Coffee Style

Dobra kawa mielona na prezent do 50 zł – Fika Johan & Nystrom

Jeśli szukasz kawy mielonej, która naprawdę zachwyca smakiem, paczka kawy Fika będzie idealnym wyborem. To kawa 100% arabica od uznanej szwedzkiej palarni Johan & Nystrom. W kategorii kawy mielonej trudno o lepszy stosunek jakości do ceny!

Zobacz kawę mieloną Fika

Kawa na prezent do 50 zł – do ekspresu ciśnieniowego: HAYB Brazil Cerrado

Jeśli Twój kawosz korzysta z ekspresu automatycznego lub kolbowego, na pewno posmakuje mu klasyczna kawa z Brazylii. W tym przedziale cenowym proponujemy Brazil Cerrado z polskiej palarni HAYB. Paczka 250 g kosztuje 27 zł, a pół kilo – 51 zł.

Zobacz kawę HAYB do ekspresu ciśnieniowego

Kawa na prezent do 50 zł – do metod przelewowych: Odija Indie Ratnagiri

Do ekspresów przelewowych i metod alternatywnych (aeropress, drip, chemex itd.) polecamy coś wyjątkowego! Poznańska palarnia Odija proponuje kawę z Indii, z nutami miodu, figi, mandarynki i cynamonu. Brzmi jak jesień, prawda?

Zobacz kawę Odija do metod alternatywnych