Lokalizacja

Aleje Jerozolimskie 179,02-222Warszawa

2016-10-08T10:00:00+02:00
Oct. 8, 2016, 10 a.m.
Festiwal

Blue City Coffee Fest to pomysł na spotkanie się wystawców i klientów Festiwalu Kawy poza Łodzią w innym terminie, aby nie czekać cały rok na uzupełnienie zapasów dobrej kawy. Miejscem spotkania będzie CH Blue City (Warszawa, al. Jerozolimskie 179). Mieszkańcy stolicy będą mogli spróbować najlepszych kaw i herbat, a także zrobić zapasy na zbliżające się długie, jesienne wieczory.

Wystawcy chętnie opowiedzą o tym, skąd pochodzi dane ziarno, jak najlepiej przyrządzić kawę w domu i nauczą korzystać z różnych akcesoriów do parzenia kawy czy herbaty.

Tak, jak w sytuacjach codziennych – kawa jest punktem wyjścia, a nawet pretekstem, do spotkania się również z dystrybutorami herbaty, czekolady, sprzętu i akcesoriów do parzenia kawy i herbaty, wszelkich dodatków do przygotowania napojów, a także słodkości, wina i akcesoriów do wina, a także dekoracji stołu.

Impreza ma charakter głównie sprzedażowy, jednak nie należy zapominać o marketingowych aspektach pojawienia się na wydarzeniu. W soboty Centrum Handlowe odwiedza nawet 30 tys. osób, z czego połowa przyjeżdża głównie ze względu na organizowane w centrum jarmarki.

Blue City (Warszawa, Al. Jerozolimskie 179) to obecnie ponad 200 sklepów, punktów gastronomicznych, usługowych i rozrywkowych, fitness klub, liczne atrakcje dla dzieci, a także kilkadziesiąt wydarzeń specjalnych rocznie. Odbywający się co miesiąc Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych przyciąga od 11 lat niezmiennie stałą ilość klientów, a wystawcy chętnie pojawiają się na nim niezależnie od pory roku.

Blue City Coffee Fest jest nową koncepcją, ale podobnie jak Jarmark Produktów Regionalnych, może na stałe wpisać się w kalendarz centrum handlowego i kilkakrotnie w ciągu roku wypełniać to miejsce aromatem najlepszych kaw i herbat, a także stać się nowym miejscem spotkań z klientami na warszawskim rynku.