Lokalizacja

Piaskowa 17,Wrocław

2020-01-16T17:30:00+01:00
Jan. 16, 2020, 5:30 p.m.
Cupping

◾ CO? Cupping
◾ GDZIE? Wrocław, Piaskowa 17
◾ KIEDY? 16/01/2020
◾ WSTĘP: bezpłatny
◾ JĘZYK: polski
_____________________________________


Zapraszamy na kolejny cupping w Targowej.


Tym razem na stole kawy z brytyjskich palarni Square Mile oraz Round Hill.


Jedne z najlepszych palarni z Europy. A trzeba szybko testować UK kawy przed Brexitem, bo póżniej nie wiadomo co to będzie z kochanymi wyspami.


Dla niewtajemniczonych, którzy mają złudzenie, że są wtajemniczeni to ciekawostka jest taka, że James Hoffmann jest założycielem palarni Square Mile.


Kawy będą do kupienia w Targowej, a dla uczestników wydarzenia będzie zniżka.


Było by super gdybyście zabrali kogoś, kto jeszcze nie był na cuppingu:)


Wstęp wolny :)


➖➖➖
Szczegóły na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/806632243186039/


Najbliższe Wydarzenia

Urodziny
Jan. 23, 2020
Pierwsze urodziny cukru.cafe - cupping z Hard Beans
◾ CO? Urodziny & Cupping ◾ GDZIE? Jelenia Góra, ul. 1 Maja 39-41 ◾ KIEDY? 23/01/2020 ◾ WSTĘP: bezpłatny ◾ JĘZYK: polski _____________________________________ Nawet nie wiemy kiedy się to stało - za kilka dni minie rok otwarcia cukru.cafe! Bez dwóch zdań był to szalony i ciekawy rok w naszym życiu, z którego jasno wynika, że warto wierzyć w to co się robi. Marzyło nam się otwarcie kawiarni, w której każdy znajdzie dla siebie miejsce. Żeby wypić szybką kawę w drodze do pracy, żeby popracować, żeby zjeść dobre ciasto, żeby spotkać się ze znajomymi. W międzyczasie dodaliśmy do listy to, czego sami oczekiwaliśmy: rzemieślnicze piwo, ciepłe przekąski i śniadania - przecież rano też trzeba coś dobrego zjeść. I z kawiarni powstała hybryda w której rano możesz zjeść śniadanie, w ciągu dnia wpaść na lunch, a wieczorem spotkać się przy piwie ze znajomymi. Od samego początku sami pukaliśmy się że w głowę, że takie połączenie wszystkiego nie pasuje... ale tak chcieliśmy! Z okazji naszych urodzin chcieliśmy zaszczepić Wam miłość do pysznej kawy. Zaprosiliśmy ekipę palarni kawy Hard Beans, która spotka się z Wami i opowie o tym jak wypalana jest kawa, którą codziennie pijecie w Cukru.cafe. Odmiany, pochodzenie i jego wpływ na smak, wygląd, proces przygotowania od momentu zbioru po obróbkę i wypalenie. Całe spotkanie i wykład zakończy się cuppingiem przygotowanym przez palarnię kawy Hard Beans Coffee Roasters Po cuppingu zapraszamy wszystkich na urodzinowego tort oraz lampkę Prosecco za Wasze i nasze zdrowie! ➖➖➖ Szczegóły na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/265325744443321/

Artykuły