Lokalizacja

Stoczniowców 2A,Rumia

2018-06-06T09:00:00+02:00
June 6, 2018, 9 a.m.
Konkurs

Organizujemy drugą edycję konkursu/wydarzenia J.J. Darboven Barista Camp!
Po raz kolejny zaprosimy baristów z całego kraju do udziału w konkursie na Fecebooku. Nagrodą będzie uczestnictwo w szkoleniu, które poprowadzi dwóch najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

Michalis Dimitrakopoulos - Mistrz Świata Coffee In Good Spirits 2016 oraz ambassador marki Astoria Storm. 
Błażej Walczykiewicz - autoryzowany trener SCA Coffee Diploma z zakresu Barista Skills, Sensory Skills i Brewing. Certyfikowany barista Speciality Coffee Association (SCA), międzynarodowy sędzia WCE i koordynator ds. edukacji w polskim oddziale SCA Poland.

- Michalis poprowadzi prezentację najnowszego urządzenia firmy Astoria Think Espresso, ekspresu do kawy Astoria Storm. Na pewno także chętnie podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem na temat łączenia kawy z alkoholami.
- Błażej poprowadzi certyfikowane szkolenie SCA Sensory Skills Foundation zakończone egzaminem. Osoby, które zdadzą egzamin otrzymają oficjalny dyplom Speciality Coffee Association.

J.J. Darboven Poland jako organizator konkursu pokrywa koszty noclegów, wyżywienia, szkoleń oraz dyplomów SCA. W zasadzie jedyny koszt, który jest po stronie uczestnika, to koszt dojazdu oraz powrotu z Campu. Dla orientacji przybliżony koszt samego szkolenia Sensory Skills Foundation to 900 PLN netto, dyplom SCA to dodatkowy koszt 40 Euro. Spotkanie z Michalisem to wartość niewymierna :-)

J.J. Darboven Barista Camp 2018 będzie formą obchodów 25 - lecia działalności J.J. Darboven Poland, dlatego uczestnicy Campu mogą liczyć na wspólne świętowanie z tej okazji :-)

Tutaj możecie zobaczyć jak wyglądała zeszłoroczna edycja Campu.
https://www.youtube.com/watch?v=BybViJhYwTY
https://www.facebook.com/pg/AkademiaDarboven/photos/?tab=album&album_id=1749248985085382

Jak wziąć udział? (Regulamin)
Organizatorem J.J. Darboven Barista Camp 2018 jest J.J. Darboven Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Rumi, ul. Stoczniowców 2A.

W J.J. Darboven Barista Camp 2018 udział weźmie 20 baristów, zwycięzców konkursu. Zasady jak zwykle są bardzo proste.
1. Zrób zdjęcie pokazujące Cię podczas pracy z kawą. Zdjęcie ma jak najlepiej prezentować jaką wielką pasją jest dla Ciebie parzenie, przygotowywanie bądź podawanie kawy Twoim gościom. Dodatkowo do zdjęcia przygotuj opis, który przekona nas, dlaczego mamy do udziału w Campie wybrać właśnie Ciebie. Zdjęcie oraz opis będą równie ważne podczas wyboru.
2. Jedno zdjęcie (nie wysyłaj kilku) wraz z opisem, imieniem i nazwiskiem, adresem e-mail, numerem telefonu prześlij do 7 maja 2018 roku do godziny 12.00 na adres [email protected] (decyduje data i godzina wpłynięcia e-maila). Dodaj tekst zgody na przetwarzanie danych osobowych (*treść na dole tego tekstu). 
3. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 20 na podstawie zdjęć. Nadesłane w nich zdjęcia zamieścimy na naszym fanpejdżu i poddamy ocenie internautów.
4. 10 osób, których zdjęcia do 15 maja 2018, do godziny 12.00 zbiorą największą liczbę reakcji w postaci serduszek zaprosimy do udziału w J.J. Darboven Barista Camp 2018.
5. Pozostałych 10 uczestników Campu wybierzemy na podstawie nadesłanych opisów spośród wszystkich pozostałych nadesłanych zgłoszeń (nie tylko wybranych wcześniej 20), dlatego warto poświęcić chwilę na przygotowanie fajnego tekstu.
6. Wyniki konkursu ogłosimy oficjalnie 15 maja 2018 roku o godzinie 15.00 na fanpejdżu.

Dokładny harmonogram J.J. Darboven Barista Camp 2018, informację o noclegach i innych kwestiach organizacyjnych prześlemy zwycięzcom konkursu.

Podatki.
Jeżeli przepisy prawa przewidują powstanie obowiązku podatkowego zależnie od wartości Nagrody, to w przypadku, gdy Nagroda rzeczowa przypadnie osobie fizycznej, do Nagrody zostanie dodana nagroda pieniężna w kwocie stanowiącej 11,11% wartości danej Nagrody. W takim przypadku, część nagrody, stanowiąca dodaną kwotę pieniężną, nie zostanie wypłacona zwycięzcy, lecz pobrana przez Organizatora, przed wydaniem zwycięzcy Nagrody, jako 10% zryczałtowany podatek dochodowy, od łącznej wartości Nagrody, o którym mowa w art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jedn. Dz. U. z 2000 r, Nr 14, poz. 176 z późn. zm.).
Za pobranie i odprowadzenie należnego podatku odpowiedzialny jest wyłącznie Organizator.
W przypadku, gdy Nagroda przypadnie osobie prawnej to na niej będzie ciążył obowiązek zapłaty podatku od otrzymanej Nagrody - zgodnie z obowiązującymi przepisami
Facebook nie jest sponsorem ani organizatorem konkursu i nie jest w żaden sposób z nim powiązany, a także nie bierze odpowiedzialności za jego następstwa.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez J. J. DARBOVEN Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Stoczniowców 2A, 84-230 Rumia moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu i zakresie niezbędnym do realizacji konkursu.


Najbliższe Wydarzenia


Artykuły