Lokalizacja

Cybulskiego 15,Wrocław

2019-12-11T16:00:00+01:00
Dec. 11, 2019, 4 p.m.
Warsztaty

◾ CO? Warsztaty
◾ GDZIE? Wrocław, Cybulskiego 15
◾ KIEDY? 11/12/2019
◾ WSTĘP: 35 zł
◾ JĘZYK: polski
_____________________________________


Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Was na pierwsze w historii Rozrusznika warsztaty robienia kosmetyków z dodatkiem naszej kawy. Warsztat poprowadzi :
Katarzyna Majewska lub tez Kaśka Makutu - chemik, zielarz, pasjonat roślin i natury. Właścicielka Makutu Kuchni Kosmetycznej , założonej z pasji do tworzenia i dzielenia się tą wiedzą. W pracowni przygotowujemy naturalne kosmetyki personalne, dobrane do wymogów i potrzeb danej cery oraz jej właściciela/-ki. Uczę jak pielęgnować skórę naturalnie, zdrowo, jak dopasować odpowiednią pielęgnacje do danej osoby.


Co robimy :


Pachnący, trwały i skuteczny peeling kawowy ..tak zrobimy go zgodnie z ideą „zero waste”, bo Makutu nie lubi jak wartościowe resztki nie są wykorzystane do końca!


I jeszcze


Na warsztatach z produkcji pachnących kolorowych peelingów- używamy pysznej, 100% eco kawy z cafe rozrusznik, olejów i maseł roślinnych, cukru, soli, naturalnych olejków eterycznych, mieszamy, wąchamy, rozdrabniamy, próbujemy, smakujemy…Twórcza zabawa i nauka, każdy uczestnik wychodzi ze 120ml pięknym słoiczkiem zrobionego przez siebie i dla siebie pachnącego kosmetyku naturalnego. Kosmetyki są jadalne, wegańskie, zdrowe i w 100% naturalne, To kosmetyk trzy w jednym myje, peelinguje i pielęgnuje jak krem- taki „dżem do mycia” zamiast mydła i kremu.


Będziemy pracować w trzeba grupach:


16:00 - I grupa
17:00 - II grupa
18:00 - III grupa
Czas trwania 1h , cena 35 zł
Obowiązują zapisy na [email protected]


➖➖➖
Szczegóły na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1940793079400879/


Inne Wydarzenia w mieście Wrocław

Warsztaty
Dec. 11, 2019
Kawa w kosmetykach zero waste. Warsztat z Makutu.
◾ CO? Warsztaty ◾ GDZIE? Wrocław, Cybulskiego 15 ◾ KIEDY? 11/12/2019 ◾ WSTĘP: 35 zł ◾ JĘZYK: polski _____________________________________ Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Was na pierwsze w historii Rozrusznika warsztaty robienia kosmetyków z dodatkiem naszej kawy. Warsztat poprowadzi : Katarzyna Majewska lub tez Kaśka Makutu - chemik, zielarz, pasjonat roślin i natury. Właścicielka Makutu Kuchni Kosmetycznej , założonej z pasji do tworzenia i dzielenia się tą wiedzą. W pracowni przygotowujemy naturalne kosmetyki personalne, dobrane do wymogów i potrzeb danej cery oraz jej właściciela/-ki. Uczę jak pielęgnować skórę naturalnie, zdrowo, jak dopasować odpowiednią pielęgnacje do danej osoby. Co robimy : Pachnący, trwały i skuteczny peeling kawowy ..tak zrobimy go zgodnie z ideą „zero waste”, bo Makutu nie lubi jak wartościowe resztki nie są wykorzystane do końca! I jeszcze Na warsztatach z produkcji pachnących kolorowych peelingów- używamy pysznej, 100% eco kawy z cafe rozrusznik, olejów i maseł roślinnych, cukru, soli, naturalnych olejków eterycznych, mieszamy, wąchamy, rozdrabniamy, próbujemy, smakujemy…Twórcza zabawa i nauka, każdy uczestnik wychodzi ze 120ml pięknym słoiczkiem zrobionego przez siebie i dla siebie pachnącego kosmetyku naturalnego. Kosmetyki są jadalne, wegańskie, zdrowe i w 100% naturalne, To kosmetyk trzy w jednym myje, peelinguje i pielęgnuje jak krem- taki „dżem do mycia” zamiast mydła i kremu. Będziemy pracować w trzeba grupach: 16:00 - I grupa 17:00 - II grupa 18:00 - III grupa Czas trwania 1h , cena 35 zł Obowiązują zapisy na [email protected] ➖➖➖ Szczegóły na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1940793079400879/

Najbliższe Wydarzenia


Artykuły