Lokalizacja

,Warszawa

2016-09-29T12:00:00+02:00
Sept. 29, 2016, noon
Dzień kawy

29 września to Narodowy Dzień Kawy w 20 krajach, m.in. w USA, Anglii, Szwecji, Norwegii. Dwa dni później, 1-ego października, obchodzimy Światowy Dzień Kawy. Z tej okazji, przez trzy dni będzie można spróbować specjalnej oferty kawowej w dowolnej z ponad 70 kawiarni w Warszawie i 10 w Poznaniu.

 

70 kawiarni w Warszawie i 10 w Poznaniu postanowiło połączyć siły i wspólnie zaprosić klienta na przygodę z kawą. W ciągu trzech dni, od 29 września do 1 października w partycypujących kawiarniach będzie można, korzystając z aplikacji REBEL, napić się kawy w nowych, atrakcyjnych cenach: Espresso za 2 PLN, Cappuccino za 4 PLN, Duże Latte za 6 PLN. Wszystkie pozostałe kawy, w tym kawy alternatywne, są również przecenione w tych dniach, a informację o szczegółowych cenach kaw można znaleźć w aplikacji REBEL.

 

W wydarzeniu biorą udział m.in. kawiarnie eMeSeN, Cophi, Relaks, Krucza 23, Resort, Daft Café, Leniviec, Brisman Bar Kawowy, Minister Café, Czarne Mleko. Wszystkie uczestniczące kawiarnie są lokalnymi ambasadorami znakomitej kawy, miejscami z duszą i własnym charakterem.

 

Aby wziąć udział w promocji i wspierać lokalne kawiarnie wystarczy pobrać aplikację REBEL na urządzenia z systemem Android lub iOS. Dla każdego nowego użytkownika dodatkowo pierwsza kawa jest gratis. W aplikacji można znaleźć mapę i z łatwością nawigować do ulubionych miejsc.