Lokalizacja

Żurawia 13,Poznań

2018-06-09T09:00:00+02:00
June 9, 2018, 9 a.m.
Festiwal

Minimal Festival x GRAND OPENING 

Serdeczne SIEMANECZKO 👋🏻

Nareszcie, po miesiącu prosperowania MINIMALU, mamy zaszczyt zaprosić wasze uśmiechnięte buzie na wielkie oficjalne otwarcie, czyli Minimalistyczno-Kawowy Festiwal Otwarciowy. 

Jest nam niezmiernie miło, ze juz po miesiącu, mamy swoich stałych kawopijców i ze mieliśmy przyjemność poznać sporo nowych twarzy, zainteresowanych piciem i parzeniem kawy na rożne sposoby. 

Bedzie dużo dobrej muzyki, stworzonej i miksowanej przez mjuzikmejkerów Reofstar i MBrass, aby juz od samego rana było można potupać nóżką do pysznej kawusi i elektronicznych dźwięków. 

https://soundcloud.com/reofstar 🎶
https://soundcloud.com/mbrass 🎶

Zarówno w sobotę jak i w niedziele przygotujemy dla was CUPPING, abyście mogli potestować, pooceniać, nauczyć się rozmawiać o smakach i aromatach oraz zobaczyć różnice w smaku naparu używając odmiennych ziaren kawy. 
Prosimy o zgłaszanie sie osób chętnych wziąć udział poprzez wiadomość lub posta - jeśli będzie zbyt dużo chętnych podzielimy się na mniejsze grupy i zrobimy więcej cuppingów - także wszystko zależy od Was ! 🤓 

W sobotę zorganizujemy mini ZAWODY LATTE ART!
Zasady są proste - zapisujecie się (każda kawiarnia może zgłosić i wystawić jednego zawodnika, home bariści oczywiście jak najbardziej mile widziani), spotykamy się, startujecie 1 vs 1, wygrana osoba przechodzi dalej, aż do wielkiego finału !
O zasadach oceniania i szczegółach będziemy informować na dniach.
Z zawodami i ilością chętnych osób - ta sama zasada jak z cuppingiem - jeśli ilość zawodników zwiększy się drastycznie zorganizujemy dodatkowe eliminacje 🤓 


O szczegółach bedziemy informować was na bieżąco w postach, przedstawimy wam naszych muzycznych artystow oraz podamy dokładne godziny odbywania sie atrakcji kawowych. 

Wbijajcie na kawowe pyszności, moc dobrej muzyki elektronicznej, pogaduchy i tańce! 

Chcemy poszerzać kulturę picia kaw parzonych z wysokiej jakości ziaren, a takze zachęcić was do próbowania alternatywnych metod brewingu. 


Wbijajcie licznie! 
Zapraszajcie znajomych do wydarzenia!
Widzimy się już 9 czerwca na Żurawia 13. Podążajcie za techno brzmieniem i wspólnie stwórzmy klimat pierwszego minimalistycznego eventu z maksymalistycznymi doznaniami smakowymi i słuchowymi. Pamiętajcie, ze to WY sprawiacie, ze to czarno- białe miejsce jest wyjątkowe i z tego cieszymy sie najbardziej 🖤 


STAY TUNED!