Codzienne użytkowanie tego ekspresu jest niezwykle komfortowe. A to za sprawą bardzo pojemnych, łatwo dostępnych podzespołów, m.in zbiornika na wodę o pojemności 3,5L oraz pojemnika na ziarna kawy o pojemności 600g. Wbudowany wysokiej jakości młynek stożkowy ze stali hartowanej został dodatkowo wyciszony, nie powodując nieprzyjemnego hałasu w Twoim biurze.

Odpowiednio mieli ziarna kawy, aby zachować ich naturalny smak i aromat. Dodatkowa komora umożliwia Ci korzystanie z kawy mielonej.

Nivona 1030 posiada również funkcję "Moja Kawa", czyli programowanie w czasie rzeczywistym aż 18 indywidualnych przepisów na napar, a także do wykonania go za pomocą jednego przycisku. Oprócz zaprogramowania swojej ulubionej kawy możesz personalizować ustawienia parzenia każdej kawy - od temperatury wody, ilości kawy, stopnia mielenia ziaren, po ilość mleka czy czas parzenia napoju.

Dużym atutem Nivona 1030 są także zaprogramowane dodatkowe funkcje, m.in. tryb ECO z funkcją czuwania – jeśli przez dłuższy czas urządzenie nie jest używane, to automatycznie przechodzi w tryb ECO. System automatycznego płukania – po włączeniu i wyłączeniu urządzenia następuje jego automatyczne płukanie. W przypadku wymaganej konserwacji, urządzenie pokazuje stosowne komunikaty na wyświetlaczu. Konserwację ułatwia także wyjmowalna jednostka zaparzająca.

Dla lubiących nowinki technologiczne - ekspres posiada zintegrowany interfejs Bluetooth, który umożliwia korzystanie z aplikacji Nivona-app. Aplikacja pozwoli Ci na sterowanie ekspresem prosto z Twojego smartfona!

W zestawie znajduje się filtr do wody CLARIS, tabletki czyszczące, wężyk do mleka, miarka do kawy, oraz plastikowy pojemnik na mleko o pojemności 1l.

Więcej szczegółów technicznych odnośnie ciśnieniowego ekspresu Nivona 1030 znajdziesz tutaj.

Producent: Nivona
Kolor: Czarny/Chrom
Rodzaj ekspresu: Automatyczny
Zastosowanie: Dom, biuro
Pojemność zbiornika na wodę: 3,5L
Waga: 16,4kg
Szerokość: 30cm
Wysokość: 42cm
Głębokość: 48cm
logo

Darmowa dostawa

na terenie Polski

logo

Zwroty

możesz zmienić zdanie w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

logo

Less waste

pakujemy tylko przyjaźnie dla środowiska