Codzienne użytkowanie tego ekspresu jest niezwykle komfortowe. A to za sprawą pojemnych, łatwo dostępnych podzespołów, m.in zbiornika na wodę o pojemności 2.2L czy zbiornika na kawę ziarnistą o pojemności 250g. Odpowiednią temperaturę wody podczas parzenia kawy gwarantuje grzałka o sporej mocy 1455W. Wbudowany wysokiej jakości młynek stożkowy ze stali szlachetnej został dodatkowo wyciszony, nie powodując nieprzyjemnego hałasu w Twoim domu. Odpowiednio mieli ziarna kawy, aby zachować ich naturalny smak i aromat. Dodatkowa komora umożliwia Ci korzystanie z kawy mielonej.

Nivona 779 posiada również funkcję "Moja kawa", która służy do zapisania jednego indywidualnego przepisu na napar, a także do wykonania go za pomocą jednego przycisku. Oprócz zaprogramowania swojej ulubionej kawy możesz personalizować ustawienia parzenia każdej kawy - od temperatury wody, ilości kawy, stopnia mielenia ziaren, po ilość mleka czy czas parzenia napoju.

Dużym atutem Nivona 779 są także zaprogramowane dodatkowe funkcje, m.in. tryb ECO z funkcją czuwania – jeśli przez dłuższy czas urządzenie nie jest używane, to automatycznie przechodzi w tryb ECO. System automatycznego płukania – po włączeniu i wyłączeniu urządzenia następuje jego automatyczne płukanie. W przypadku wymaganej konserwacji, urządzenie pokazuje stosowne komunikaty na wyświetlaczu.

W modelu 779 nie zabrakło podgrzewacza do filiżanek, dzięki czemu Twoja kawa dłużej utrzyma odpowiednią temperaturę jeszcze po zaparzeniu.

Dla lubiących nowinki technologiczne - ekspres posiada zintegrowany interfejs Bluetooth, który umożliwia korzystanie z aplikacji Nivona-app. Aplikacja pozwoli Ci na sterowanie ekspresem prosto z Twojego smartfona!

W zestawie znajduje się filtr wody CLARIS, tabletki czyszczące, wężyk do mleka i miarka do kawy mielonej.

Szczegółową specyfikację techniczną ekspresu ciśnieniowego Nivona CafeRomatica 779 znajdziesz tutaj.

Producent: Nivona
Kolor: Biały
Rodzaj ekspresu: Automatyczny
Zastosowanie: Dom, biuro
Pojemność zbiornika na wodę: 2,2l
Waga: 10,kg
Szerokość: 24cm
Wysokość: 34cm
Głębokość: 46cm
logo

Darmowa dostawa

na terenie Polski

logo

Zwroty

możesz zmienić zdanie w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

logo

Less waste

pakujemy tylko przyjaźnie dla środowiska