Po zaparzeniu kawy otrzymasz delikatny napar o nutach, w którym wyczujesz słodycz czekolady z orzechami laskowymi przełamana delikatną kwasowością pomelo i skórką mandarynki. 

Kawa ziarnista Peru el Palto z segmentu speciality powstała w małej rzemieślniczej palarni BeMyBean w Krakowie. Wypalana w niewielkich seriach z najwyższej jakości surowego ziarna kawowca pozwala zachować pełnię smaku i aromatu. 

Ziarna kawy pochodzą z Peru. Na południu Peru w dystrykcie Yamon położone są gęste, wilgotne lasy, wśród których znajdują się farmy z kooperatywy JUMARP (Asociación de Productores Cafetaleros Juan Marco el Palto). Założona w 2003 r. rozrosła się z 35 farmerów do 188, aktualnie zajmujących się łącznie 549 hektarami. Wszyscy w kooperatywie stosują uprawy organiczne i fair trade. Część z zysków przeznaczono na planowane do 2021 r. podniesienie jakości ziaren.

Good coffee comes with good people” to motto palarni BeMyBean, której misją jest szerzenie kultury picia dobrej kawy w Polsce. Dbają, by każdy klient otrzymał świeżo wypaloną kawę i mógł cieszyć się najlepszą jakością kofeinowego naparu.

Producent: BeMyBean
Rodzaj kawy: Ziarnista

Skład:

100% arabika
Stopień palenia ziaren Jasny
Pochodzenie Peru, Yamón district
Obróbka: Washed
Odmiana: Caturra / Typica / Catimor
Wysokość upraw: 1300-1800 m n.p.m.
Przeznaczenie: Drip (metody alternatywne)
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

do Paczkomatów
na terenie Polski

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

pn.-pt. 8:00 - 16:00

Zwroty zakupów

Zwroty zakupów

możesz zmienić zdanie
w ciągu 14 dni
bez podania przyczyny

Less waste

Less waste

pakujemy w sposób
przyjazny dla środowiska