1. Z W R O T Y  

Zwróć dowolny produkt w ciągu 14 dni od zakupu.

Jeżeli jakikolwiek produkt zakupiony w naszym sklepie nie spełnił Twoich oczekiwań, bez żadnych przeszkód możesz zwrócić go w ciągu 14 dni od dokonania zakupu. Jest jednak pewien warunek - produkt nie może być używany oraz nie może być uszkodzony.

Chcesz dokonać zwrotu? Żaden problem! Skontaktuj się z nami mailowo na adres: kontakt@kawa.pl z informacją o chęci zwrotu produktów. 

Adres zwrotów: KAWA.PL, ul. Jaskółek 12m, 43-215 Studzienice.

Zwroty realizowane pod innym adresem nie będą przyjmowane.

Wzór formularza do pobrania w przypadku samodzielnego zwrotu: FORMULARZ ZWROTU

Zwrot środków na konto realizujemy do 14 dni od doręczenia paczki do naszego magazynu.

Szczegółowy regulamin zwrotów znajduje się tutaj.


2. R E K L A M A C J E

Wszystkie produkty, które oferujemy w sklepie Kawa.pl z wyjątkiem produktów kosmetycznych, spożywczych oraz chemii podlegają gwarancji przez okres 2 lat od daty dokonania zakupu w przypadku klientów indywidualnych.

Klienci, którzy dokonali zakupu na firmę i otrzymali w transakcji fakturę VAT mogą zareklamować produkt w ciągu 1 roku od daty zakupu.

Jeśli masz jednak zastrzeżenia do zakupionych przez Ciebie produktów, które nie podlegają gwarancji (artykuły spożywcze, kosmetyki oraz chemia), skontaktuj się z nami mailowo pod adresem: kontakt@kawa.pl z opisem problemu. Postaramy się jak najszybciej udzielić Ci pomocy ;)

Składając reklamację drogą mailową należy odesłać wadliwy produkt wraz z wypełnionym zgłoszeniem reklamacyjnym na adres:

Kawa.pl sp. z o.o., ul. Jaskółek 12m, 43-215 Studzienice.

Wzór formularza do pobrania: FORMULARZ REKLAMACJI

Każdą reklamację rozpatrujemy w ciągu 14 dni od dnia jej otrzymania.
Szczegółowy regulamin reklamacji znajduje się tutaj.

 

3 . F A K T U R Y

Klient podczas zakupów może poprosić o wystawienie faktury VAT, aczkolwiek należy zaznaczyć tę opcję w trakcie składania zamówienia.

W przypadku, gdy klient zrobił zakupy na paragon, po czym zmienił zdanie - nie ma możliwości wystawienia faktury do paragonu.

logo

Darmowa dostawa

na terenie Polski

logo

Zwroty

możesz zmienić zdanie w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

logo

Less waste

pakujemy tylko przyjaźnie dla środowiska