Po zaparzeniu kawy otrzymasz napar o kremowym body z wyczuwalnymi nutami słodu karmelowego i mango. Zdecydowanie dla fanów niskiej kwasowości z dużą dozą karmelowej słodyczy.

Kawa ziarnista Peru Serapio z segmentu speciality powstała w małej rzemieślniczej palarni BeMyBean w Krakowie. Wypalana w niewielkich seriach z najwyższej jakości surowego ziarna kawowca pozwala zachować pełnię smaku i aromatu. Ziarna kawy pochodzą z regionu Santo Tomas w Peru.  Waścicielem 4ha plantacji w tym regionie  jest Serapio Carranza Carrasco. Swoją kawę obrania bezpośrednio na plantacji metodą morką, następnie suszy ją na patiach wyłożonych materiałem. Producenci tacy jak Serapio dostarczają kawę w parchmencie do miasta Jaen, gdzie jest ona oceniana i tego samego dnia otrzymują zapłatę wraz z premią jakościową. Ponadto, producenci otrzymują szkolenia z zakresu zarządzania plantacją, zbierania, obróbki i suszenia kawy.

Good coffee comes with good people” to motto palarni BeMyBean, której misją jest szerzenie kultury picia dobrej kawy w Polsce. Dbają, by każdy klient otrzymał świeżo wypaloną kawę i mógł cieszyć się najlepszą jakością kofeinowego naparu.

Producent: BeMyBean
Rodzaj kawy: Ziarnista

Skład:

100% arabika
Stopień palenia ziaren Jasny
Punktacja w cuppingu 85,5 / 100 pkt.
Pochodzenie Peru, Santo Tomas, Cutervo
Obróbka: Washed
Odmiana: Caturra, Typica, Catimor
Wysokość upraw: 1800 m n.p.m.
Przeznaczenie: Drip (metody alternatywne)
logo

Darmowa dostawa

na terenie Polski

logo

Zwroty

możesz zmienić zdanie w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

logo

Less waste

pakujemy tylko przyjaźnie dla środowiska