Ekspres jest w stanie wykonać 7 napojów kawowych: pojedyncze espresso, cappuccino, americano, dwa americano, latte oraz latte macchiato. Dzięki regulowanej wylewce nie trzeba się martwić o rozmiar kubka, czy też filiżanki. Obsługa ekspresu jest niezwykle intuicyjna, a to dzięki wyświetlaczowi, który na bieżąco informuje o stanie urządzenia. Wbudowany, żarnowy młynek gwarantuje precyzyjne mielenie ziaren, zachowując ich naturalny smak i aromat. Oprócz kawy ziarnistej w ekspresie możesz użyć także kawę mieloną.

Zaprogramowany system pre-infuzji umożliwia jeszcze lepsze wydobycie smaku i aromatu z kawy, co z pewnością zadowoli każdego miłośnika i smakosza kawy. Komfort codziennego użytkowania gwarantuje stałe dojście do wody, dzięki czemu nie musisz pamiętać o regularnym uzupełnianiu wody. Ekspres posiada także obszerny zbiornik na kawę (aż 1.3kg), oraz na fusy, który jest w stanie pomieścić do 35 porcji kawy. Bezawaryjną pracę zapewnia urządzeniu pompa wibracyjna, a o utrzymanie odpowiedniej temperatury wody odpowiada grzałka, o mocy aż 3300W.

Dodatkowo w urządzeniu znajduje się podgrzewacz do filiżanek, który dłużej utrzyma odpowiednią temperaturę Twojego napoju. Dzięki temu możesz dłużej delektować się przepysznym smakiem naparu.

Producent: Gaggia
Kolor: Srebrny, czarny
Rodzaj ekspresu: Automatyczny
Zastosowanie: Dom, kawiarnia, gastronomia
Pojemność zbiornika na ziarna: 1,3g
Pojemność bojlera: 1,7l
Waga: 50kg
Wysokość: 61cm
Głębokość: 53cm
Szerokość: 37cm
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

do Paczkomatów
na terenie Polski

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

pn.-pt. 8:00 - 16:00

Zwroty zakupów

Zwroty zakupów

możesz zmienić zdanie
w ciągu 14 dni
bez podania przyczyny

Less waste

Less waste

pakujemy w sposób
przyjazny dla środowiska