Stojak na dripper został wykonany w całości ręcznie z drewna oliwnego, pokrytego lakierem, aby zapobiec wsiąkaniu wody w drewno. 

Kolejnym elementem zestawu jest serwer Hario Range V60-02, wykonany z japońskiego, odpornego na wysokie temperatury szkła.
Dodatkowo posiada szklaną przykrywkę powleczoną silikonem, która sprawia, że przygotowany napar długo utrzymuje ciepło. Pojemność dzbanka wynosi 600ml, zatem jest odpowiedni do przygotowania ok. 5 filiżanek kawy.

W zestawie znajdują się także brązowe, papierowe filtry do drippera V60-02 - 100 sztuk, oraz miarka do kawy, wykonana z tworzywa sztucznego.

Dripper oraz serwer są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Po użyciu wystarczy przejmyć je pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

Hario V60 Olive Wood Set jest produktem japońskiej marki Hario Glass Corporation, istniejącej na rynku od 1921 roku, a zarazem najpopularniejszym modelem wśród wszystkich dostępnych na rynku. Hario jest firmą, która od lat króluje na rynku z rozbudowaną ofertą akcesoriów do parzenia kawy, wykonanych z tworzywa sztucznego, metalu, ceramiki oraz szkła.

Rozpoczynasz przygodę z alternatywnymi metodami parzenia kawy? Świetnie! Sprawdź nasz artykuł i zobacz jak krok po kroku przygotujesz przepyszną kawę w dripperze.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

do Paczkomatów
na terenie Polski

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

pn.-pt. 8:00 - 16:00

Zwroty zakupów

Zwroty zakupów

możesz zmienić zdanie
w ciągu 14 dni
bez podania przyczyny

Less waste

Less waste

pakujemy w sposób
przyjazny dla środowiska