Ekspres posiada bardzo wydajne, oddzielne bojlery (do zaparzenia kawy 0,17L oraz do pary 3L), które umożliwiają zaparzenie wyśmienitego espresso, oraz wytworzenie pary o odpowiedniej mocy. 

Zintegrowana grupa zaparzająca z bojlerem zapewnia stabilizację temperatury podczas ekstrakcji przy zachowaniu małych wymiarów urządzenia. Zbiornik na wodę o pojemności 2,5L zapewnia wygodę i komfort w przygotowywaniu wielu kaw na raz, bez konieczności jego częstego uzupełniania.

Ekspres posiada wbudowaną wylewkę do gorącej wody, która może posłużyć do zaparzenia herbaty oraz do płukania portafiltrów 

W ekspresie zamontowana jest niezależna pompa, która wytwarza odpowiednie ciśnienie do zaparzenia espresso. Chromowana dysza spieniająca mleko pozwala bardzo dobrze i szybko spienić mleko, dzięki odpowiedniej mocy pary. 

Ekspres Linea Mini posiada wbudowany system kontroli PID, czyli regulatory temperatury wody, dzięki któremu możesz za pomocą pokrętła dobrać odpowiednią temperaturę do danego rodzaju kawy. Z kolei zamontowane lampki LED ułatwiają kontrolę ekstrakcji Twojego espresso.

Producent: La Marzocco
Kolor: Żółty
Rodzaj ekspresu: Kolbowy
Zastosowanie: Dom, biuro, gastronomia
Ilość grup: 1-grupowy
Waga: 30kg
Szerokość: 35,7cm
Wysokość: 37,7cm
Głębokość: 45,3cm
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

do Paczkomatów
na terenie Polski

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

pn.-pt. 8:00 - 16:00

Zwroty zakupów

Zwroty zakupów

możesz zmienić zdanie
w ciągu 14 dni
bez podania przyczyny

Less waste

Less waste

pakujemy w sposób
przyjazny dla środowiska