Urządzenie posiada stałe podłączenie do wody, co bardzo ułatwia pracę baristom. Co więcej, ekspres umożliwia także zaprogramowanie porcji kawy oraz skorzystanie z funkcji preinfuzji, dzięki której wyciągniesz maksimum aromatu i smaku kawy. Z myślą o miłośnikach kaw mlecznych Giulietta została wyposażona w profesjonalną dyszę spieniającą mleko, która pod wpływem wysokiej mocy pary ułatwi spienianie mleka, nawet laikom.

Ekspres posiada 10-litrowy miedziany bojler z dwoma wymiennikami ciepła (HX) o pojemności 0,4L, który bardzo dobrze poradzi sobie z utrzymaniem prawidłowej temperatury wody przy parzeniu wielu kaw jednocześnie. Urządzenie jest cały czas gotowe do przygotowania następnej kawy, z racji tego, że bojler ma automatyczną kontrolę poziomu wody oraz temperatury. Ekspres został wyposażony w pompę rotacyjną, która sprawia, że urządzenie pracuje niezwykle cicho i ma większe ciśnienie oraz wydajność w porównaniu do pompy wibracyjnej.

Utrzymanie higieny sprzętu jest także bardzo łatwe, gdyż model Giulietta posiada automatyczną funkcję czyszczenia grup zaparzających. Dla jeszcze większej wygody możesz swobodnie dostosować wysokość maszyny do swoich potrzeb, dzięki regulowanym nóżkom z gumowymi/.

W zestawie znajdziesz także: 

-sitka na pojedynczą i podwójną kawę
-plastikowy tamper
-dwa portafiltry z pojedynczą i podwójną wylewką

 

Producent: Lelit
Kolor: Srebrny
Rodzaj ekspresu: Kolbowy
Zastosowanie: Kawiarnia, gastronomia
Ilość grup: 2-grupowy
Waga: 44kg
Szerokość: 58cm
Wysokość: 49cm
Głębokość: 45cm
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

do Paczkomatów
na terenie Polski

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

pn.-pt. 8:00 - 16:00

Zwroty zakupów

Zwroty zakupów

możesz zmienić zdanie
w ciągu 14 dni
bez podania przyczyny

Less waste

Less waste

pakujemy w sposób
przyjazny dla środowiska