W ekspresie z łatwością przygotujesz każdy napój, w tym kawy mleczne, dzięki wbudowanemu automatycznemu spieniaczowi do mleka - cappuccinatore. Osoby, które wolą same kontrolować poziom spieniania mleka, mogą skorzystać z wbudowanej dyszy spieniającej mleko - Panarello.

Do kolejnych plusów Saeco Lirika Plus z pewnością należą: system oszczędzania energii, wydajna pompa wytwarzające odpowiednie ciśnienie do przygotowania espresso - 15 bar, odpowiednia moc grzałki - 1850 W oraz wysoka możliwość personalizacji ustawień parzenia kawy - w tym urządzeniu możesz regulować wszystkie kluczowe parametry i dostosować je do własnych preferencji. Moc, czas parzenia, poziom mielenia ziaren czy temperaturę wody możesz spersonalizować i zapisać w pamięci urządzenia.

Ekspres ten wyposażony jest w spory pojemnik na odpady - dokładnie na 15 porcji, zatem producent naprawdę dba o jak najłatwiejsze i najprzyjemniejsze użytkowanie tego sprzętu. Ponadto ma zaprogramowane funkcje automatycznego odkamieniania oczyszczania i wyłączania sprzętu.

Zastosowanie profesjonalnego i intuicyjnego interfejsu obsługi - dużego wyświetlacza, ułatwia monitorowanie stanu urządzenia.

Producent: Saeco
Kolor: Czarny
Rodzaj ekspresu: Automatyczny
Zastosowanie: Biuro, dom
Żarna: Ceramiczne
Moc: 1850W
Regulacja mocy kawy: Nie
Wysokość: 37cm
Głębokość: 42,9cm
Szerokość: 21,5cm
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

do Paczkomatów
na terenie Polski

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

pn.-pt. 8:00 - 16:00

Zwroty zakupów

Zwroty zakupów

możesz zmienić zdanie
w ciągu 14 dni
bez podania przyczyny

Less waste

Less waste

pakujemy w sposób
przyjazny dla środowiska