W ekspresie z łatwością przygotujesz każdy napój, w tym kawy mleczne, dzięki wbudowanemu automatycznemu spieniaczowi do mleka - cappuccinatore. Osoby, które wolą same kontrolować poziom spieniania mleka, mogą skorzystać z wbudowanej dyszy spieniającej mleko - Panarello.

Do kolejnych plusów Saeco Lirika Plus z pewnością należą: system oszczędzania energii, wydajna pompa wytwarzające odpowiednie ciśnienie do przygotowania espresso - 15 bar, odpowiednia moc grzałki - 1850 W oraz wysoka możliwość personalizacji ustawień parzenia kawy - w tym urządzeniu możesz regulować wszystkie kluczowe parametry i dostosować je do własnych preferencji. Moc, czas parzenia, poziom mielenia ziaren czy temperaturę wody możesz spersonalizować i zapisać w pamięci urządzenia.

Ekspres ten wyposażony jest w spory pojemnik na odpady - dokładnie na 15 porcji, zatem producent naprawdę dba o jak najłatwiejsze i najprzyjemniejsze użytkowanie tego sprzętu. Ponadto ma zaprogramowane funkcje automatycznego odkamieniania oczyszczania i wyłączania sprzętu.

Zastosowanie profesjonalnego i intuicyjnego interfejsu obsługi - dużego wyświetlacza, ułatwia monitorowanie stanu urządzenia.

Producent: Saeco
Kolor: Srebrny
Rodzaj ekspresu: Automatyczny
Zastosowanie: Biuro
Żarna: Ceramiczne
One touch cappucino: Nie
Regulacja mocy kawy: Tak
Wysokość: 37cm
Głębokość: 42,9cm
Szerokość: 21,5cm
logo

Darmowa dostawa

na terenie Polski

logo

Zwroty

możesz zmienić zdanie w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

logo

Less waste

pakujemy tylko przyjaźnie dla środowiska