W ekspresie znajdują się dwa zbiorniki na kawę, każdy o pojemności 1.3kg, a także jeden dodatkowy o pojemności 1,64L do czekolady. Pojemnik na zużyte fusy jest w stanie pomieścić aż 60 krążków kawowych. Z kolei wbudowany profesjonalny ceramiczny młynek pozwoli Ci na regulację grubości mielenia ziaren. W Saeco Nextage Master Top możesz także stosować zmieloną już kawę, dzięki dodatkowej komorze.

Duży, przejrzysty, kolorowy wyświetlacz umożliwi Ci w prosty sposób zaprogramować aż 12 napojów. Standardowo ustawione napoje to: espresso, podwójne espresso, czarna kawa, podwójna czarna kawa, latte macchiato, cap-ciok (cappuccino z czekoladą), cappuccino, podwójne cappuccino, gorące mleko, para, czekolada, gorąca woda, jednak menu można zmieniać według własnych preferencji.

Dzięki automatycznie regulowanej wylewce ekspres sam się dopasowuje do rozmiaru kubka, czy też filiżanki. Zakres ruchu wylewki wynosi od 8 cm do 20 cm.

Dla jeszcze większej wygody użytkowania model Master Top posiada stałe podłączenie do wody, więc nie musisz się już więcej martwić o bieżące uzupełnianie wody.

Producent: Saeco
Kolor: Srebrny, czarny
Rodzaj ekspresu: Automatyczny
Młynek: Ceramiczny
Pojemność zbiornika na ziarna: 2 x 1,3kg
Waga: 63,5kg
Szerokość: 36,4cm
Wysokość: 79cm
Głębokość: 59,6cm
logo

Darmowa dostawa

na terenie Polski

logo

Zwroty

możesz zmienić zdanie w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

logo

Less waste

pakujemy tylko przyjaźnie dla środowiska