Wbudowane dwie grupy zaparzające pozwalają na zaparzenie aż 4 espresso jednocześnie, co jest niezwykle komfortowe. Pracę baristom ułatwia także fakt, że model Athena Leva posiada stałe podłączenie do wody, dzięki czemu nie ma konieczności uzupełniania i monitorowania poziomu wody w ekspresie.

Ekspres został wyposażony w bojler o pojemności 15.2L, w którym są zanurzone wymienniki ciepła (HX). Zastosowanie technologii HX umożliwi Ci przygotowanie espresso oraz spienianie mleka w tym samym czasie. Za pomocą presostatu barista może kontrolować oraz regulować temperaturę wody podczas przygotowywania espresso, dla uzyskania jak najlepszej ekstrakcji.

Urządzenie posiada także profesjonalną dyszę do ręcznego spieniania mleka, która umożliwia łatwe i szybkie uzyskanie delikatnej, mlecznej pianki. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest także wylewka do gorącej wody, dzięki której przygotujesz americano czy nawet herbatę.

Ekspres Victoria Arduino posiada podgrzewacz do filiżanek, dzięki czemu przygotowane espresso utrzyma na dłużej odpowiednią temperaturę.

Producent: Victoria Arduino
Kolor: Miedziany
Rodzaj ekspresu: Kolbowy
Bojler: 15,2l
Ilość grup: 2-grupowy
Waga: 70kg
Szerokość: 64cm
Wysokość: 71cm
Głębokość: 55cm
logo

Darmowa dostawa

na terenie Polski

logo

Zwroty

możesz zmienić zdanie w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

logo

Less waste

pakujemy tylko przyjaźnie dla środowiska