Niebezpieczna kawa kusi poprawą życia seksualnego

Stiff Bull to nowa kawa, która może zwiększyć Twój sukces w łóżku - a także szanse na atak serca.

Dla niemal każdego mężczyzny na tej planecie obietnica kawy, która poprawi jego "wyniki" w sypialni brzmi jak spełnienie marzeń. Stiff Bull obiecuje to, a przy tym ratowanie związków.

Marka twierdzi przy tym, że ich kawa jest całkowicie naturalna. Produkt zawiera mieszankę tongkat ali, korzenia lepidium meyenii oraz guarany - składników które "były używane przez setki lat w Azji i Agryce Południowej, by poprawiać libido, kondycję seksualną i ogólne dobre samopoczucie". Co więcej, Stiff Bull obiecuje, że składniki "tworzą wspaniały efekt, który może trwać dwa lub trzy dni".

Jednak, jak zwykle przy cudownych okazjach, pojawia się haczyk.

Specjaliści ostrzegają, że kawa zawiera niezadeklarowane składniki, które zmieszane na przykład z lekami mogą spowodować poważne problemy zdrowotne, z chorobami serca i zawałem włącznie.

Agencja Żywności i Leków (The Food and Drugs Administration) USA przestrzega mężczyzn przed kupowaniem kawy Stiff Bull. Naukowcy z FDA przeprowadzili testy w laboratorium i udowodnili, że kawa zawiera desmethyl carbodenafil, który jest w strukturze podobny do sildenafilu - aktywnego składnika w Viagrze. Składnik ten nie jest zadeklarowany na opakowaniu, jednak może bardzo mocno ingerować w działanie składników leków takich jak nitrogliceryna (leki takie biorą mężczyźni z cukrzycą, wysokim ciśnieniem, wysokim choresterolem i chorobami serca), a także obniżać ciśnienie krwi do niebezpiecznego poziomu.

Źródło (w tym źródło zdjecia): http://www.news.com.au/lifestyle/food/drink/this-coffee-gives-men-an-erection-with-every-cup/news-story/555e4f2efa4ce3b30c515b37ce27500