Cafe Borówka - wrocławska kawiarnia i palarnia kawy

Świeżo paloną kawa prosto z wrocławskiej palarni!

We Wrocławiu, przy ul. Świdnickiej 38A znajduje się Cafe Borówka, czyli kawiarnia i palarnia kawy, którą odwiedzają wszyscy zwolennicy aromatu i dobrego smaku.

Ostatnio lokal przeszedł gruntowny remont. Nowy wystrój wnętrza sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno na spotkanie biznesowe, jak i romantyczną randkę. Cafe Borówka istnieje na rynku już od kilkunastu lat. Oprócz gorących napojów możemy tu przede wszystkim skosztować pysznych kokosanek, a latem lodów własnej produkcji.

Własna rzemieślnicza palarnia

- Obecnie w naszej ofercie pod marką Blueberry Roasters w większości znajdują się jednorodne stuprocentowe kawy arabica z kilkunastu różnych krajów, z pięciu kontynentów - mówi Tomasz Domino z Cafe Borówka. - Można znaleźć u nas kawy z tak egzotycznych krajów jak Kongo, Indie, Nikaragua czy Salwador - podkreśla. Zespół Cafe Borówka stara się sprowadzać kawy z najlepszych plantacji świata co sprawia, że ziarno, które dociera do lokalu jest zawsze staranie dobierane i najwyższej jakości. 

Palarnia Blueberry Roasters to także wieloletnie doświadczenie roasterów oraz najwyższej jakości sprzęt. Kawę wypala się tu na bieżąco małymi partiami. - Zamawiając u nas mają Państwo gwarancję, że kawa jest zawsze świeżo palona - dopowiada Adrian Borowiec, właściciel palarni. Uzupełnieniem oferty kaw jest linia naturalnych syropów kawowych Espresso Syrup. Warto wspomnieć, że do ich produkcji nie używa się sztucznych barwników, konserwantów ani polepszaczy smaku. Do wyboru m.in. syrop karmelowy, różany, miętowy, imbirowy, waniliowy, cytrynowy lub pomarańczowy. Wszystkie produkty można zamówić w sklepie internetowym pod adresem www.cafeborowka.pl

Indywidualne zamówienia

W „Borówce” pali się kawę na życzenie klienta. Zespół wykonuje mieszanki kaw według zlecenia już od 30 kg kawy. Cafe Borówka pali też kawy pod marki klientów. Zespół może zaprojektować indywidualne etykiety i opakowania z logo Twojej firmy. 

Kawa parzona inaczej

Wiele osób przychodzi do Cafe Borówka, by zapytać o akcesoria do alternatywnych metod parzenia kawy jak drippery czy aeropressy. Niebawem w „Borówce” pojawi się linia kaw, których profil został stworzony specjalnie pod alternatywne sposoby parzenia. W lokalu możemy kupić dobrej jakości kawiarki, dzbanki, czajniki, chemex oraz oryginalne kubki.

Kawa do biura

Praca bez kawy? Niemal niemożliwe. Cafe Borówka zapewnia bezpłatny dowóz kawy do biura, zakup i wynajem ekspresów, dodatkowe zniżki dla pracowników w kawiarni, a także w sklepie internetowym.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www.cafeborowka.pl

sklep kawa.pl