Mistrzostwa Polski Latte Art 27-28 czerwca 2020

Mistrzostwa, jak co roku, odbędą się w nadmorskiej Rumi, w siedzibie sponsora głównego - Akademii Kawy i Herbaty J.J. Darboven.

Update: Mistrzem Polski Latte Art 2020 został Dominik Dobosz, którego rysunki najbardziej zachwyciły tegoroczne jury. Rywalizacja była zacięta, wszyscy spisali się świetnie, jednak to właśnie Dominik uzyskał tytuł mistrzowski i będzie reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata Latte Art w Warszawie!


Serdecznie gratulujemy! Po szczegółowe wyniki i relacje zapraszamy na profil SCA Poland na facebooku :)

*********************************************************************

W najbliższy weekend, trzynaścioro zawodników powalczy o tytuł mistrzowski w tworzeniu najpiękniejszych wzorów mlecznych na kawie. Ze względu na pandemię COVID-19, występów nie będzie można obejrzeć na żywo, jedynie przez streaming który zapewni SCA Polska.

Zawodnicy startują według regulaminów i standardów WCE (World Coffee Events). Zwycięzca będzie miał możliwość reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata, które po raz pierwszy w historii odbędą się w Polsce, podczas World of Coffee Warsaw 2020. Zostanie też włączony do #TeamPoland, projektu SCA Polska wspierającego w przygotowaniach do startu w Mistrzostwach Świata.

Mamy nadzieję, że mimo tak nietypowej sytuacji emocji nie zabraknie!