Dla kawiarni

Prowadzisz kawiarnię? Szukasz dostawcy sprzętu, akcesoriów i ziaren? A może chcesz wyszkolić swoich pracowników lub skonsultować decyzje biznesowe?

Jesteś w dobrym miejscu. Zobacz, jak kawa.pl może pomóc Twojej kawiarni:

Oferta dla kawiarni


 


Sprzęt do kawiarni


Najlepsze ekspresy ciśnieniowe dla kawiarni. Renomowani producenci: Nuova Simonelli, Victoria Arduino i inni


 


W kawa.pl znajdziesz ekspresy ciśnieniowe uznanych włoskich marek, Nuova Simonelli i Victoria Arduino. Jesteśmy dystrybutorem obydwu firm. Dzięki temu możesz liczyć na korzystną ofertę i dostępność produktów od ręki!


 


Ekspresy ciśnieniowe Victoria Arduino - to ekspresy z segmentu Premium - kultowa seria Black Eagle i White Eagle, modele Venus czy Adonis i najnowszy Eagle One Prima to oferta dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniają stabilne parametry w czasie ekstrakcji, są bardzo energooszczędne i wyposażone w najnowsze rozwiązania techniczne i technologie wspomagające pracę baristy. 


Ekspresy ciśnieniowe Nuova Simonelli - To jedne z najbardziej popularnych w sektorze Horeca ekspresów ciśnieniowych- cenione przez baristów, restauratorów czy menagerów za swoją przystępną cenę która ma bardzo dobrą relację do jakości wykonania, wysoką kulturę pracy, niskie koszty eksploatacji i długą żywotność serie produktów takich jak  Appia, Aurelia, Oscar są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych ekspresów na rynku i są znane przez wielu użytkowników


 


Zobacz wszystkie ekspresy ciśnieniowe do kawiarni


 


Ekspres przelewowy do kawiarni: Marco, Moccamaster, Melitta


 


Jesteśmy także dystrybutorem produktów firmy Marco, producenta ekspresów przelewowych i warników.


Ekspres Marco Ottomatic sprawdzi się świetnie w każdym mieszkaniu lub małym biurze. Seria Bru Model F45 i F60 to świetny wybór do lokali, gdzie potrzeba mniejszych ilości kaw przelewowych, a seria Jet 6 to ekspresy o dużej wydajności dla bardzo wymagających klientów.


Warniki Marco produkowane są w różnych wariantach i pozwolą na szybki dostęp do wrzątku o parametrach, jakich potrzebujesz.


Znajdziesz też u nas ekspresy przelewowe innych znanych i lubianych marek, takich jak Moccamaster (dostępny, rzecz jasna, w różnych kolorach) i Melitta.


 


Zobacz wszystkie ekspresy przelewowe


 


 


Młynek do kawy do kawiarni: Nuova Simonelli, Victoria Arduino, Baratza, Eureka


Nieważne na jakie metody parzenia kawy się zdecydujesz, w każdym wypadku będziesz potrzebować niezawodnego młynka automatycznego do kawiarni. 


Jesteśmy dumni z naszej oferty młynków dla gastronomii. Znajdziesz u nas między innymi:
 • Młynki Nuova Simonelli, w tym MDXS, MDJ Mythos 1


 • Młynki Victoria Arduino, w tym młynki z serii Mythos: Mythos 1, Mythos 2 i Mythos 2 Gravi Tech


 • Młynki Nuova Simonelli z serii Drogheria i Atom. Sprawdzają się świetnie jako młynki do metod przelewowych w sklepach z kawą
 


Młynki automatyczne tych marek są w naszej stałej ofercie, ale to nie wszystko, co możemy Ci zaoferować!


Zobacz wszystkie młynki dla gastronomii


 


Środki czystości do kawiarni


 


Mamy w ofercie wszystko, czego potrzebujesz, żeby utrzymać Twój bar i sprzęty w idealnej czystości. Znajdziesz u nas środki do czyszczenia ekspresu marki Cafetto i inne akcesoria do pielęgnacji.


Zobacz wszystkie środki czystości


 


Akcesoria do kawiarni


 


Ceramika, serwery, szkło? A może jeszcze coś innego?


 


Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktów Kinto i Kalita. Często to u nas zaopatrują się inni dystrybutorzy! Akcesoria tych marek możesz kupić w kawa.pl, a potem część z nich sprzedawać u siebie na miejscu.


  


Zobacz wszystkie akcesoria do kawiarni


 


Sprzęt uzupełniający do kawiarni


 


Dbamy nie tylko o wyposażenie do kawy. Dbamy o wszystko, co dzieje się na barze!  Znajdziesz u nas wszystkie sprzęty, bez których kawiarnia nie może istnieć. Nasza oferta wyposażenia dla gastronomii zawiera też:
 • Witryny do ciast
 • Kostkarki
 • Zmywarki
 • Blendery
 • Wyciskarki do soków
 


Zobacz wszystkie sprzęty do kawiarni


 


Serwis sprzętu w kawiarni


 


Wiemy, że przy zakupie sprzętu do kawiarni kluczowa może okazać się oferta serwisowa. Przywiązujemy do niej bardzo dużą wagę. Zobacz, jak działamy:
 • Szybki serwis z dojazdem - Każda minuta niesprawnego ekspresu to potencjalne straty. Dbamy o to, żeby jak najszybciej rozwiązać problem.
 • Cykliczne sesje serwisowe - Pracujemy nie tylko wtedy, gdy coś już się zepsuje. Regularnie sprawdzamy sprzęt podczas sesji serwisowych. Dzięki temu zapobiegamy kryzysowym sytuacjom.
 • Gwarancja podstawowa i rozszerzona - W każdym wariancie zapewniamy 12 miesięcy gwarancji producenta, ale oferujemy też gwarancję rozszerzoną, od 24 do 36 miesięcy po instalacji sprzętu.
 


Produkty do kawiarni: kawa, herbata, dodatki


 


Kawa do kawiarni


Włoska kawa pod espresso, a może ziarna jakości speciality z najlepszych palarni, lokalnych i zagranicznych?


Mamy szeroki wybór ziaren kaw z różnych krajów i dostosowanych pod różne metody parzenia. Z pewnością znajdziesz u nas kawę, która pasuje do profilu Twojej kawiarni. 


 


Kawy speciality do metod alternatywnych


Zobacz wszystkie kawy do metod alternatywnych


 


Kawy speciality do espresso


Zobacz wszystkie kawy speciality do espresso


 


Kawy włoskie


Zobacz wszystkie włoskie kawy


 


Herbaty do kawiarni


Oferujemy autorskie mieszanki herbat pod marką kawa.pl. Dzięki temu możesz spodziewać się najlepszego stosunku jakości do ceny! Jeśli chcesz, możesz też sprzedawać nasze herbaty pod Twoją własną marką.


Zobacz wszystkie nasze herbaty


 


Dodatki do kawiarni


Menu kawiarni nie kończy się na kawie, ani nawet na herbacie! Znajdziesz u nas też:
 • Syropy marek Monin i Mount Caramel
 • Jednorazowe kubki i mieszadełka do kawy na wynos
 • Kubki TakeCup
 


Szkolenia, kontrola jakości i inne usługi


 


Nie poprzestajemy na sprzedaży sprzętu. Wiemy, że to tylko początek drogi. Wspieramy Cię w każdym aspekcie prowadzenia kawiarni!


 


Kontrola jakości w kawiarni


Potrzebujesz pomocy na starcie? Możesz na nas liczyć. Często pojawiamy się w palarniach, żeby skontrolować jakość serwowanej kawy. Sprawdzamy na przykład, czy Twój ekspres i młynek jest ustawiony odpowiednio pod kupione u nas ziarna do espresso.


 


Szkolenia dla kawiarni


Nasi doświadczeni trenerzy zorganizują szkolenia dopasowane do potrzeb Twojej palarni. Mamy w ofercie szkolenia z różnych metod parzenia kawy, warsztaty latte art i wiele więcej.


 


Współpracujemy ze znanymi i cenionymi specjalistami z branży szkoleń kawowych, takimi jak:
 • Błażej Walczykiewicz (Coffee Support)
 • Paweł Trzciński (Nancy Lee)
 • Filip Bartelak (Coffee Grange)
 


Zapytaj o ofertę szkolenia


 


Inne usługi dla kawiarni


 


To wciąż nie wszystko, co możemy dla Ciebie zrobić! 


Oferujemy też profesjonalne wsparcie przy projektowaniu kawiarni. Współpracujemy z doświadczonymi architektami, którzy pomogą Ci stworzyć projekt. 


A może wolisz wydelegować sprawy urzędowe komuś, kto ma już doświadczenie? Żaden problem. Możemy też zająć się wszelkimi formalnościami, aż do momentu, gdy kawiarnia będzie gotowa na otwarcie. Ty możesz odetchnąć - my zadbamy o wszystko.


 


FAQ - najczęściej zadawane pytania


 


Zobacz, o co pytają osoby z innych kawiarni. Być może znajdziesz tu odpowiedź na Twoje pytanie!


 


Mam już umowę z inną palarnią kawy, czy działacie tylko na wyłączność? 


Wiemy, że relacje w dostawcami są w branży kawowej bardzo cenne. Jeśli masz już sprawdzoną palarnię, która regularnie dostarcza Ci kawę pod espresso, nie będziemy w to ingerować. W takiej sytuacji możemy zaoferować Ci szeroką ofertę kaw do metod alternatywnych, aby wprowadzić w Twojej kawiarni więcej różnorodności. Co Ty na to?


 


Czy macie miesięczne minimum zakupów kawy przy zakupie sprzętu?


Nie mamy takiego minimum. Jeśli zakupisz sprzęt u nas, możesz zaopatrywać się w kawy albo u nas, albo u innego dostawcy, z którym masz już podpisaną umowę. Wiemy, że w branży kawowej relacje to podstawa. Pomagamy budować nowe, bez niszczenia istniejących.


 


Dlaczego opłaca się kupować sprzęt do kawiarni akurat u Was?


Przede wszystkim oferujemy skrojone na miarę rabaty, ale to nie wszystko! Dzięki zakupowi sprzętu u nas dostaniesz też lepsze rabaty na ziarna - czy to u nas, czy u swojego dostawcy kawy. 


 


Jak wygląda u Was serwis? Kiedy mogę się Was spodziewać, jeśli padnie mi sprzęt?


Wiemy, że sprzęt to serce kawiarni, dlatego reagujemy jak najszybciej!


Na początku naszej współpracy ustalamy, jak szybko po zgłoszeniu awarii mamy się pojawić. Gdy coś się zepsuje, zawsze robimy co w naszej mocy, żeby dostarczyć sprzęt zastępczy.


Co najważniejsze, zapobiegamy awariom, zanim się pojawią. Przy sprzedaży sprzętu dla kawiarni oferujemy plany serwisowe. Regularnie przyjeżdżamy na przeglądy, żeby rozwiązywać problemy jeszcze zanim zaczną dawać o sobie znać.


 


Gdzie można się z Wami spotkać i pogadać?


Siedziba kawa.pl jest w Krakowie, ale pracujemy z palarniami w całej Polsce! Dojazd nie stanowi dla nas problemu. Daj nam znać, umówimy się tam, gdzie Ci pasuje.


 


Masz inne pytanie?


 


Skontaktuj się