Najlepsze desery kawowe

Lato się zbliża wielkimi krokami, a co za tym idzie upalne dni! Z pewnością duża ilość Was będzie próbowała szukać ukojenia w lodach i dlatego mamy dla Was zestawienie najlepszych przepisów na desery kawowe.

Rozpoczniemy od przepisu na bardzo nietradycyjne jogurtowe lody kawowePrzepis jest prze-prosty i nie wymaga nawet dużej ilości składników. Jogurtowe lody można podawać z syropem kawowym lub polewą czekoladową.

Słyszeliście kiedyś o affogato mocha? Jeżeli nie, to warto sprawdzić przepis na ten pyszny włoski deser. On rozgrzewa i chłodzi jednocześnie! :)

affogato mocha

Nie można też zapomnieć o kawowo-bananowym shake! Prosty w wykonaniu, dostarcza dużą ilość energii, a przy okazji jest wyjątkowo smaczny. Komu polać jedną porcję?

kawowo bananowy shake

Mamy też wegańską opcję lodów kawowychDeser bardzo smaczny, orzeźwiający i nie wymagający dużego nakładu pracy. Ziarna espresso dodają aromatu i energii do działania!

lody kawowe

Warto też przejrzeć przepis na chałwowe lody z polewą czekoladowo-kawową. Deser jest pyszny, słodki, z lekką nutą kawową i chałwą. Idealny na gorące dni. Gwarantujemy Wam, że takich lodów jeszcze nie jedliście!

 chałwowe lody

Naszą ostatnią propozycją, co nie oznacza, że mniej smaczną jest kawowy deser z mascarpone i czekoladową polewą.  Idealny dla osób nieprzepadającymi za lodami, jednak w dalszym ciągu lubiących mrożone desery.

deser kawowy

Który z przepisów jest Waszym ulubionym? Koniecznie dajcie znać.

sklep kawa.pl z kawą ziarnistą, speciality i akcesoriami do parzenia kawy kraków